Tavs skaitļu kods -
izzini savu un citu skaitļu pasauli
Visplašākā iespēja patstāvīgi
apgūt numeroloģiju vai
vienkārši izzināt sevi un citus
Ieskaties Numo Pro iespējās un reizē aplūko dažādu nozaru slavenības.
Izvēlies slavenību no interesējošas sfēras kreisajā pusē. Apmeklē dažādās personības analīzes vietnes un, klikojot uz skaitļiem, uzzināsi:
Saderības analīzē izvēlies populārākos sabiedrības pārus un noskaidro:
Skaidrojumi pieejami, klikojot uz jebkuru skaitli.
Dzīves Ceļa Skaitlis – 6.
Atslēgas vārdi: atbildība, rūpes, ģimene, vienlīdzība, mīlestība visās tās izpausmēs, māksla, harmonija.
Cipara enerģija – mīlestības enerģija. Sešinieks ir atbildīgs, altruists, iecietīgs un humāns, nācis šajā pasaulē, lai palīdzētu apkārtējiem un cīnītos par taisnību. Piemīt izcilas līdzcietības un līdzjūtīguma spējas, kā arī talants būt saprotošam un pacietīgam. Ir spējīgs iedziļināties konfliktējošo pušu domstarpībās un samierināt strīdniekus. Apkārtējie parasti iemīl viņa labsirdību, maigumu un delikātumu. Pateicoties devīgumam, iecietībai un labestībai, viņam vienmēr ir daudz draugu. Uz viņa palīdzību var pretendēt praktiski jebkurš cilvēks, no viņa diez vai var sagaidīt kāda nelietīgu piemānīšanu vai nodevību. Daudzi sešinieki ziedo sevi tuviniekiem, rada ap sevi mājīguma atmosfēru. Viņa dzīve vienmēr piepildīta ar pašatdevi. Ar savu jūtīgo dabu dziļi pārdzīvo netaisnību vai citu cilvēku uzbrukumus, īpaši necieš iespējamās ķildas un greizsirdību. Labi attīstīta skaistuma izjūta, piemīt radošās spējas, tādēļ var daudz sasniegt mākslā. Mājas gaumīgais iekārtojums arī parasti ir paša nopelns. Vēlams, lai darbā būtu iespēja kontaktēties ar daudziem cilvēkiem, valdītu draudzīgu attiecību un jaunu iespaidu pārbagātība.
Sešiniekam ļoti svarīga ir nauda, tādēļ to tērē apdomīgi, reizēm aizmirstot par savām personīgajām vajadzībām, taču mājai un ģimenei naudu nežēlo. Tas ir viens no naudas skaitļiem, pie kura nauda plūst, lai kalpotu citiem, nevis viņam pašam.
Laulāto attiecību pamatā parasti ir spēcīga un abpusēja mīlestība. Partneri mainīt nav viņa dabā. Mīlestība un ģimene ir svētnīca, kuru aprūpēt un aizsargāt viņš uzskata par savu pienākumu.
Rakstura negatīvās īpašības: spītība, pārmērīga rūpēšanās un savu domu uzspiešana ģimenes locekļiem, jaukšanās citu cilvēku personīgajās lietās arī tad, ja to neviens nelūdz. Piedot citiem spēj tikai tās vājības, kas piemīt pašam. Pretējā gadījumā var tramdīt cilvēku, kurš, viņaprāt, dzīvo nepareizi, taču konfliktus nepanes – vairāk raksturīga intrigu vērpšana un manipulēšana ar citiem.
Tāpat ir tieksme uzņemties citu problēmas, un tas grauj viņa līdzsvaroto dzīvi. Ja netiek dots pietiekami daudz mīlestības, kas sešiniekam ir tik ļoti vajadzīga, viņš ir spējīgs ieslīgt pašpārmetumos un sevis žēlošanā, tādējādi kļūstot par lielu problēmu apkārtējiem. Spēj būt egoistisks, augstprātīgs un autoritārs. Piemīt tieksme uztraukties par visu pasaulē.
Galvenais uzdevums: iemācīties saņemt, jo sešinieks ir tik ļoti tendēts atdot, ka saņemšana kļūst par pašu grūtāko uzdevumu. Jāiemācās mīlēt pašam sevi – būt pret sevi labam, rūpīgam un iejūtīgam.
Karjera: medicīna, farmakoloģija, interjera dizains, pedagoģija, viesnīcu, ziedu un kosmētikas bizness, fermeru vai mājas saimniecība, estrāde un izklaides industrija, kulinārija.
Spēka Skaitlis – 6.
Sešiniekam ir divi attīstības virzieni – ģimene vai māksla. Viņam būtu vēlams apprecēties un salaulāties, jo skaistas kāzas ir ļoti svarīgas. Spēka avots ir fen-šui mājās, kad viss ir komfortabli, ērti, maigi, harmoniski. Šādā atmosfērā vēlams nodarboties ar meditāciju praksēm. Mīl skaistas, maigas, labi smaržojošas puķes. Nav vēlams haoss, jo tad tiek zaudēti spēki. Ļoti svarīga ir masāža, kosmētiskās procedūras, harmoniskā vide, miers.
Venēra.
Krāsas: pasteļa klusinātie toņi.
Nedēļas diena: piektdiena.
Akmeņi: zaļais smaragds, zaļais un rozā berils.
Forma: divi trijstūri, kas simbolizē Iņ un Jan.
Kustību prakse: kūpināšana.
Prāta Skaitlis - 3.
Cilvēkam piemīt radoša oriģināla domāšana, brīva no stereotipiem. Var piedzīvot grūtības, ja saskaras ar sausiem faktiem, normatīviem dokumentiem vai neinteresantu informāciju. Savukārt ir spēcīgs ideju ģenerators, kā arī var pilnībā izpausties tur, kur vajadzīga jauna pieeja problēmām.
Labākā apmācības metode – kā spēle.
Dzimis mēneša 30. datumā.
Cilvēks ir samērā ambiciozs, pašpaļāvīgs un optimistisks. Parasti arī ļoti stiprs un izturīgs. Mīl varu un nekad neapmierināsies ar padotā stāvokli. Cilvēkam jāvada citi un bez varas viņš jūtas ļoti vīlies. Pats stingri pakļaujas disciplīnai un prasa to arī no padotajiem. Dominējoša personība, kas nerēķinās ar citu domām un neatsakās no pieņemtā plāna, ar ko bieži vien citus cilvēkus noskaņo pret sevi.
Tieksme dominēt. Vai nu būs pirmais, vai arī nekādu attiecību nebūs vispār. Partneriem un draugiem jābūt maigiem un padevīgiem un jāmācās samierināties ar otro vietu. 30. datumā dzimušais – mednieks ar iedzimtu instinktu. Tiem, kuri cilvēku ieinteresējuši, būs maz izredžu izgrozīties no viņa uzmanības, jo „upuris” tiks izsekots ar tik lielu apņēmību, ka grūti turēties pretī. Cilvēkam piemīt pievilcīga personība un liels seksuālais izaicinājums, tādēļ pretējo dzimumu cilvēks pievelk pret to gribu. Sadzīvot ar viņu var tikai tie, kas spēj pakļauties. Partneriem un draugiem viņš jāpapildina, bet ne jāpārspēj. Neviens nekādā veidā nedrīkst ierobežot viņa brīvību, bet pats sev piedēvējis tiesības pilnībā kontrolēt partnera darbošanos.
30 – ļoti spēcīgs skaitlis, un šai dienā dzimušam cilvēkam jāiemācās savaldīt savu ātro dabu, neiecietību un ambīcijas, kā arī censties sevi saturēt grožos ar diplomātijas un apdomīguma palīdzību. Ja to izdarīs, pilnīgi iespējams, ka gūs tieši tos panākumus, pēc kuriem tiecas.
Ieteicams ēst bietes, ķirbjus, kazenes, persikus, olīvas, granātābolus, ananāsus, vīnogas, piparmētras, safrānu, krustnagliņas, vīģes un mandeles.
Karmas skaitlis – 2.
Cilvēks nesaprot, kas ir taisnība, līdztiesība partnerattiecībās. Viņš neprot ilgstoši noturēt līdzsvaru, tādēļ nokļūst galējībās. Vāji saprot mājienus, notiekošā nianses.
Cilvēks nav diplomāts, nav spējīgs iziet uz kompromisu. Slikti kontrolē savas un citu emocijas, tāpēc reiz pa reizei dzīves nepatīkamās situācijas „izsitīs” cilvēku no līdzsvara. Tas notiks tik ilgi, kamēr viņš neiemācīsies sakārtot attiecības, harmonizēt tās. Kad cilvēks iemācīsies pieņemt un saprast konfliktsituācijas ar partneriem, ka arī iemācīsies ieklausīties citos, pielāgoties, nepatīkamās problēmas ar partneriem pazudīs.
Karmas skaitlis – 4.
Cilvēks nevar izturēt piespiedu pienākumus, darbu ‘’no zvana līdz zvanam’’. Viņu apgrūtina jebkādi noteikumi, normas. Cilvēkam viss ātri apnīk, bieži ir slinkums pielikt pūles un neatlaidību mērķu sasniegšanai. Dažbrīd cilvēks var kļūt nedrošs, nepraktisks, un izvairās uzņemties atbildību.
Nepieciešams iemācīties sistematizēt, būt disciplīnētam, metodiskam. Cilvēkam jātur kārtībā finanses. Ja vēlas noturīgu materiālo stāvokli, nepieciešams iemācīties vākt mantu, krāt un cienīt.
Četrinieks „atjaunojas”, nodarbojoties ar fizisku darbu vai sportojot, kur nepieciešama disciplīna, atbildība, izturība.
Karmas skaitlis – 5.
Neskatoties uz to, ka dažkārt cilvēks bieži kļūst atkarīgs no citiem, viņam piemīt spītība un pārmērīgs skarbums. Iztrūkst elastība, pielāgošanās spēja, vēlme pēc piedzīvojumiem. Cilvēks nemīl pārmaiņas, nedzenas pēc apmierinājuma, viņam tuvāks viss, kas pazīstams, izmēģināts un nav bīstams.
Dzīve piespēlēs rīcības brīvību – mācīs nekam nepieķerties.
Vajadzētu lielāku gatavību iesaistīties avantūrās, ceļojumos, paplašināt redzesloku, stiprināt intelektu.
Nevari atļauties ceļot? – lasi, skaties raidījumus par ceļojumiem, izklaidējies. Cilvēkam jāiemācās būt maigākam un uzticēties apkārtējiem.
Karmas skaitlis – 7.
Cilvēkam raksturīga paviršība, viņš necenšas nokļūt līdz lietu būtībai, kas rezultātā neļauj realizēt visu iekšējo potenciālu. Cilvēks vairās no grūtībām, nemīl koncentrēties vienai lietai. Pietrūkst tieksmes atklāt sevī jaunas iespējas. Cilvēkam nav ne mazākās vēlēšanās iegūt zināšanas, tāpēc viņa talanti un spējas paliek neizpausti.
Nepieciešams dziļi saskatīt lietu, notikumu un cilvēku dziļāko būtību, jāmācās atklāt svarīgāko, jānodarbojas ar sevis izzināšanu un dvēseles iepazīšanu. Tāpat vajadzētu saprast, kādas būs sekas viņa pieņemtajiem lēmumiem un izdarītajai rīcībai. Jārod iekšējais miers, jāiemācās no jebkuras situācijas izkļūt mierīgi. Septiņi ir magu skaitlis, bet mierīgums – svarīga maga, filozofa īpašība.
Garīguma meklēšana ir ceļš uz veiksmi.
Karmas skaitlis – 8.
Cilvēkam nav izteiktas ambīcijas, viņam nav skaidrs, kā, nepierunājot, pakļaut citus savai gribai. Viņam ir izteiktas pašnovērtējuma problēmas. Cilvēkam šķiet, ka viņš visu saprot un zina, tāpēc steidzas dot pirmo prātā ienākušo padomu. Cilvēks nepieņem konkurenci un vairās no tās. Neprot apieties ar naudu, tāpēc tā reti kad turas. Finansu lietās ir pārāk tuvredzīgs un vieglprātīgs, kas kalpo par iemeslu kāpumiem un kritumiem.
Galvenais uzdevums cilvēkam – iemācīties novadīt savu enerģiju uz materiālo pasauli – jāmācās nebaiļojoties pelnīt naudu, jāiemācās būt patmīlīgam, bezkaunīgam. Vajag izkopt naudas „ožu”.
Ja cilvēks ir intelektuāli attīstīts un ar labu atmiņu un prātu, viņš ir spējīgs, piemēram, rakstīt grāmatas un ar to labi nopelnīt. Var arī savu enerģiju, spēku novirzīt kaut kur citur, kas palīdzētu nodrošināt sev materiālo labklājību.
Svarīgi ir prast atrast šo avotu, kaut ko sevī pamainīt un sākt pelnīt „šeit un tagad”. Labi, ja cilvēks iemācās sasniegt atzinību, izbrīna citus un parūpējas par savu stāvokli, pat ja pašam šķiet, ka tas nav vajadzīgs.
Karmas skaitlis – 9.
Cilvēks maz pievērš uzmanību tādām lietām kā devībai, rūpēm par cietējiem. Maz interesē citas tautas un notikumi, kas norisinās uz pasaules. Tāpēc cilvēks nonāk dzīves situācijās, kurās viņam vajag būt humānam, jāmīl citi, spēt izjust Dieva mīlestību, globāli mīlēt pasauli, visiem piedot un visus mīlēt. Cilvēkam vajadzētu nospraust garīgus mērķus katram dzīves uzdevumam.
Tiklīdz cilvēks tiek pāri personīgām ambīcijām un pārorientējas uz palīdzību citiem, sabiedrībai, visai cilvēcei kopumā, taču arī neaizmirstot savus tuvākos, dzīve ieiet mierīgākā gultnē.
„Vājais” skaitlis – 3.
Cilvēkam jāpieliek daudz pūļu savu emociju valdīšanai. Pareģot viņa mainīgo rīcību nav iespējams, tādēļ vairāk jāpiestrādā pie garastāvokļa kontrolēšanas, jāprot skaisti atpūsties (izstādes, teātris, utml.), jāsarūpē sev prieks, kā arī nevajadzētu attiekties pret visu pārāk nopietni.
Pirmā horizontālā rindā – 2 vai 3 cipari: uz izvirzītajiem mērķiem cilvēks virzās piesardzīgi, ne visai pārliecinoši, un reizēm mēdz šos mērķus mainīt.
Otrā horizontālā rindā – nav ciparu vai ir tikai 1 cipars: nav izteiktas vēlmes pēc ģimenes dzīves. Cilvēku vairāk interesē darbs, karjera, draugi un dažādas izpriecas. Tas neliecina, ka viņam nebūs ģimenes, taču ģimene dzīvē nebūs pirmajā vietā.
Trešā horizontālā rindā – 2 vai 3 cipari: viegli izkustināms, ātri apgūst jaunu informāciju, prot piemēroties videi. Bet tikpat viegli viņš savus plānus, vēlmes, paradumus, dzīves veidu var arī mainīt.
Pirmā vertikālā rindā – 4 vai 5 skaitļi: veselīgs pašnovērtējums, nebaidās izrādīt iniciatīvu.
Otrā vertikālā rindā – 2 vai 3 cipari: stipri attīstīta pienākuma apziņa pret tuviniekiem, kurus cenšas materiāli nodrošināt. Taču ienākumi reizēm ir nestabili, tādēļ dzīve var sastāvēt no naudas trūkuma vai arī naudas pārpilnības periodiem.
Trešā vertikālā rindā – nav ciparu vai ir 1 cipars: nav iedzimtu talantu, intereses ir piezemētas – nauda un izklaides. Ja klāt vēl ir pazemināts pašnovērtējums, cilvēks var būt viegli regulējams un pakļāvīgs.
Pirmā horizontālā rindā – nav ciparu vai ir tikai 1 cipars: mērķtiecība nav stiprākā puse. Cilvēks viegli padodas citu ietekmei, vairāk paļaujas uz draugu palīdzību vai laimīgu gadījumu. Plāni netiek realizēti.
Otrā horizontālā rindā – nav ciparu vai ir tikai 1 cipars: nav izteiktas vēlmes pēc ģimenes dzīves. Cilvēku vairāk interesē darbs, karjera, draugi un dažādas izpriecas. Tas neliecina, ka viņam nebūs ģimenes, taču ģimene dzīvē nebūs pirmajā vietā.
Trešā horizontālā rindā – 2 vai 3 cipari: viegli izkustināms, ātri apgūst jaunu informāciju, prot piemēroties videi. Bet tikpat viegli viņš savus plānus, vēlmes, paradumus, dzīves veidu var arī mainīt.
Pirmā vertikālā rindā – nav ciparu vai ir tikai 1 cipars: cilvēks nav pārliecināts par saviem spēkiem, izteikti zems pašvērtējums, nevēlas izcelties pūlī, bet grib ar to saplūst.
Otrā vertikālā rindā – 2 vai 3 cipari: stipri attīstīta pienākuma apziņa pret tuviniekiem, kurus cenšas materiāli nodrošināt. Taču ienākumi reizēm ir nestabili, tādēļ dzīve var sastāvēt no naudas trūkuma vai arī naudas pārpilnības periodiem.
Trešā vertikālā rindā – nav ciparu vai ir 1 cipars: nav iedzimtu talantu, intereses ir piezemētas – nauda un izklaides. Ja klāt vēl ir pazemināts pašnovērtējums, cilvēks var būt viegli regulējams un pakļāvīgs.
Trīs vieninieki: mierīgs, padevīgs, komunikabls, ar miermīlīgu raksturu. „Zelta vidusceļš”. Cenšas izvairīties no padotā vai vadošā stāvokļa. Komunikabls cilvēks, kam ne visai patīk pakļauties. Taču īpaši necenšas būt par vadītāju. Ja ar personu parunā no sirds, vienmēr var atrast kompromisu. Taču, ja būs stiprs spiediens no malas, spēs atbildēt ar lielu pretsparu un sašutumā ir spējīgs eksplodēt.
Kā partneris var būt laimīgs ar cilvēku, kuram ir 2, 4 vai 6 vieninieki matricā.Divnieks iztrūkst: cilvēkam ir ļoti maz enerģijas, tādēļ viņš ir atvērts tās intensīvai saņemšanai no citiem. Cilvēks bez divnieka matricā reizēm cenšas citus izprovocēt spēcīgām emociju izpausmēm: naidu, aizvainojumu, sarūgtinājumu - viņš atzīst to par labāko veidu, kā sev iegūt enerģiju. Vienmēr tās trūkst, tādēļ biežāk nekā citi pakļauts kūtrumam, miegainībai un slinkumam. Kā miegainību, tā slinkumu rada vēlme saglabāt enerģiju. Lai palielinātu tās potenciālu, ieteicams nodarboties ar peldēšanu, skriešanu, austrumu divcīņu vai kādu citu fizisku slodzi. Pilnvērtīgāku un veiksmīgāku dzīvi var palīdzēt veidot arī labvēlīgs noskaņojums un ētiskā attieksme pret citiem cilvēkiem.
Kā partneri labāk izvēlēties tādu cilvēku, kura matricā ir 4 un vairāk divnieku, jo viņš varēs padalīties ar savu enerģiju.Viens trijnieks: cilvēkam jāpieliek ne mazums spēka, lai valdītu pār savām emocijām. Var būt krasas garastāvokļa un iegribu maiņas. Bieži uznāk apātija un slinkums. Nav iespējams paredzēt personas rīcību: te mājās briesmīga nekārtība, te atkal viss tīrībā spīd un laistās. Nepieciešams attīstīt pašdisciplīnu, un te var līdzēt sporta nodarbības.
Lai sagatavotos pasākumam, vajadzīga viena diena. Apstrādā tikai to informāciju, kas šķiet būtiska, pārējo nepatur prātā. Sevis pasniegšanā vērojams kautrīgums, taču, ja vajag aizstāvēt savu viedokli vai intereses, saņemas. Pasīvs novērotājs, kas cenšas saprast lietas būtību. Patīk veidot savu imidžu un kā zīmolu nest sabiedrībā. Reti kad vienā dienā uzvilks divus dažādus apģērbus.
Četrinieks iztrūkst: cilvēkam nav stipra veselība, tādēļ visā dzīves garumā jānodarbojas ar sportu, fizkultūru, lai nostiprinātu veselību. Ārēji izskatās nervozs, uzbudināts. No dabas motorisks nemiers, kas liek kustēties; ja neizdodas – vāja veselība. Pie mazkustīga dzīvesveida var būt gremošanas un elpošanas sistēmu traucējumi, arī hroniskas locītavu saslimšanas. Piemērota riteņbraukšana, peldēšana, dejošana.
Nepieciešams attīstīt pašdisciplīnu. Ja ilgstoši sēž pie datora, paliek nervozs, ātri eksplodē, iedzīvojas mugurkaula deformācijā, murgos, gremošanas traucējumos. Vajadzīgs svaigs gaiss.
Seksualitāte attīstās ļoti lēni. Sekss ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, nevis izklaide. Ja partneris nepatiks seksuāli, atteiksies no attiecībām. Pirmās partnerattiecības ir kā eksperiments, lai pārbaudītu, kas ir sekss, un tikai pēc tam meklē īsto. Ieteicams regulāri profilaktiski apmeklēt ārstu, kad ar veselību viss vēl ir kārtībā. Jāsaudzē nervu sistēma.
Piecinieks iztrūkst: cilvēks necenšas analizēt savu un citu rīcību, atrauts no realitātes. Uztver pasauli tiešā veidā. Persona nemitīgi šaubās pirms lēmumu pieņemšanas, daudz kļūdās, bet izliekas, ka viss ir kārtībā. Daudz laika velta sapņiem, kaļ nereālus plānus, uz dzīvi skatās "caur rozā brillēm”. Tā kā pastāv grūtības iekļauties kolektīvā, jāmācās sadarboties ar apkārtējiem. Ātri apvainojas, smagi pārdzīvo pret sevi vērstu kritiku, īpaši, ja tā sagrauj viņa sapņu pilis. Krīt depresijā - ja matricā vienlaicīgi ar piecinieku trūkumu parādās 3 divnieki vai 3 sešinieki. Bieži izvēlas divas galējības: visu vai neko. Vājā vieta ir citu teiktais: „Tu nevari!?” Cilvēkam ir derīgi apgūt ātru un oriģinālu darbību izpildi - piemēram, dejas, hokeju, volejbolu, utt.
Divi sešinieki: cilvēks spēj veikt smagu fizisku darbu un nevar iedomāties savu dzīvi bez tā. Darbīgs un čakls kā bitīte. Izpalīdzīgs. Mīl māksliniecisko jaunradi un izgatavo lieliskus darbus no niecīgām izejvielām. Tomēr personai ir vēlama arī garīgā darbība, lai arī tā maz uztrauc: cilvēks ļoti maz lasa, dod priekšroku televizoram. Cilvēks ir reālists un praktiķis, pārāk lielā materiālistiskā ievirze traucē ticēt visam, kas atrodas aiz cilvēciskā saprāta robežām. Ik pa laikam vajag uzdot sev jautājumu – vai darot labu, es tiešām daru labu?
Septītnieks iztrūkst: cilvēkam pietrūkst veiksmes. Visu labo savā dzīvē persona sasniedz tikai ar cītīgu, nepārtrauktu darbu. Cilvēks var mēģināt savus spēkus vairakkārt atklāt dažādās jomās, taču ne visi mēģinājumi būs sekmīgi. Personai ir slēptie talanti – tos cenšas pārvērst par hobijiem, ar ko iepriecināt pašam sevi, bet ne apkārtējos. Tomēr dzīve veidos situācijas, kad vaļasprieks būs publiski jāizrāda. Piemīt kautrība par savu veikumu. Var iedzīvoties kompleksos, ja tuvs cilvēks aizrāda vai kritizē paveikto. Bieži nodarbojas ar kolekcionēšanu.
Tādas īpašības kā atmiņa, prātīgums, loģiskā domāšana var palīdzēt cilvēkam kļūt laimīgam, ja viņš veltīs sevi kalpošanai Dievam. Ja persona pret pārbaudījumiem izturas kā pret uzdevumu, kas sūtīts no augšas, tā ar savu nelokāmību izpelnīsies Dieva žēlastību. Bet, ja cilvēks nemitīgi žēlosies par savu likteni un neko nedarīs, lai to uzlabotu, palīdzība no augšas talkā nesteigsies.
Astotnieks iztrūkst: cilvēks slikti orientējas naudas lietās. Saņēmis nepietiekami dziļu audzināšanu, var būt auksts pret tuviem cilvēkiem, neiecietīgs pret citu kļūdām. No pašas bērnības tiecas pēc patstāvības, taču traucē zems pašnovērtējums un nepareizā izpratne par vārda brīvību, kas rezultātā vēl vairāk sarežģīs savstarpējās attiecības. Tiecoties pēc brīvības, nepieciešams iepazīt pašam sevi, apkārtējo pasauli un cilvēkus, kuri dzīvo līdzās. Un, tikai pamatojoties uz iegūtajām zināšanām, izvēlēties mērķi, līdzekļus un uzticamus partnerus to sasniegšanai.
Cilvēks ir kautrīgs, tādēļ savas jūtas izrāda tikai tad, ja ir labi pazīstams ar savu partneri, un attiecības ir bijušas ilgāku laiku. Kautrējas izrādīt jūtas publiskajās vietās.
Mīlestību nemēdz izrādīt uz āru, bet ja to dara, tad ļoti cer, ka otrs to novērtēs . Ja tas nenotiek, jūtas vīlies un nenovērtēts. Lielākā sāpe – cilvēks jūtas nemīlēts, ja viņa kalpošana otram netiek uzskaitīta par mīlestību, bet tiek pieņemta kā pakalpojums.
Ieteikums: darot kādam labu, neveicināt parazītismu.
Devītnieks iztrūkst:dzīves jēga ir rūpīgā un neatlaidīgā darbā. Cilvēks pats sev bez iemesla dzīvi nesarežģīs. Tuvinieki ar prieku grib palīdzēt un šo palīdzību vajag pieņemt.
Vieninieks iztrūkst: neizteikta individualitāte, vāja griba, reizēm pats nevar saprast, ko īsti vēlas no dzīves, baidās no atbildības.
Divnieks iztrūkst: cilvēkam ir ļoti maz enerģijas, tādēļ viņš ir atvērts tās intensīvai saņemšanai no citiem. Cilvēks bez divnieka matricā reizēm cenšas citus izprovocēt spēcīgām emociju izpausmēm: naidu, aizvainojumu, sarūgtinājumu - viņš atzīst to par labāko veidu, kā sev iegūt enerģiju. Vienmēr tās trūkst, tādēļ biežāk nekā citi pakļauts kūtrumam, miegainībai un slinkumam. Kā miegainību, tā slinkumu rada vēlme saglabāt enerģiju. Lai palielinātu tās potenciālu, ieteicams nodarboties ar peldēšanu, skriešanu, austrumu divcīņu vai kādu citu fizisku slodzi. Pilnvērtīgāku un veiksmīgāku dzīvi var palīdzēt veidot arī labvēlīgs noskaņojums un ētiskā attieksme pret citiem cilvēkiem.
Kā partneri labāk izvēlēties tādu cilvēku, kura matricā ir 4 un vairāk divnieku, jo viņš varēs padalīties ar savu enerģiju.Trijnieks iztrūkst:punktuāls, saimniecisks, prasa kārtību. Nevainojami izpilda pat apnicīgu darbu. Konservatīva daba. Personai ir grūti atslābināties, neprot atpūsties, reizēm nav pārliecināts par saviem spēkiem. Cilvēks savu ceļu dzīvē bieži vien atrod vēlu.
Visās lietās viņam ir nepieciešams daudz laika, lai izprastu un izvērtētu konkrētās lietas būtību. Lēni, bet labi un uz ilgu laiku visu izprot.
Četrinieks iztrūkst: cilvēkam nav stipra veselība, tādēļ visā dzīves garumā jānodarbojas ar sportu, fizkultūru, lai nostiprinātu veselību. Ārēji izskatās nervozs, uzbudināts. No dabas motorisks nemiers, kas liek kustēties; ja neizdodas – vāja veselība. Pie mazkustīga dzīvesveida var būt gremošanas un elpošanas sistēmu traucējumi, arī hroniskas locītavu saslimšanas. Piemērota riteņbraukšana, peldēšana, dejošana.
Nepieciešams attīstīt pašdisciplīnu. Ja ilgstoši sēž pie datora, paliek nervozs, ātri eksplodē, iedzīvojas mugurkaula deformācijā, murgos, gremošanas traucējumos. Vajadzīgs svaigs gaiss.
Seksualitāte attīstās ļoti lēni. Sekss ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, nevis izklaide. Ja partneris nepatiks seksuāli, atteiksies no attiecībām. Pirmās partnerattiecības ir kā eksperiments, lai pārbaudītu, kas ir sekss, un tikai pēc tam meklē īsto. Ieteicams regulāri profilaktiski apmeklēt ārstu, kad ar veselību viss vēl ir kārtībā. Jāsaudzē nervu sistēma.
Piecinieks iztrūkst: cilvēks necenšas analizēt savu un citu rīcību, atrauts no realitātes. Uztver pasauli tiešā veidā. Persona nemitīgi šaubās pirms lēmumu pieņemšanas, daudz kļūdās, bet izliekas, ka viss ir kārtībā. Daudz laika velta sapņiem, kaļ nereālus plānus, uz dzīvi skatās "caur rozā brillēm”. Tā kā pastāv grūtības iekļauties kolektīvā, jāmācās sadarboties ar apkārtējiem. Ātri apvainojas, smagi pārdzīvo pret sevi vērstu kritiku, īpaši, ja tā sagrauj viņa sapņu pilis. Krīt depresijā - ja matricā vienlaicīgi ar piecinieku trūkumu parādās 3 divnieki vai 3 sešinieki. Bieži izvēlas divas galējības: visu vai neko. Vājā vieta ir citu teiktais: „Tu nevari!?” Cilvēkam ir derīgi apgūt ātru un oriģinālu darbību izpildi - piemēram, dejas, hokeju, volejbolu, utt.
Divi sešinieki: cilvēks spēj veikt smagu fizisku darbu un nevar iedomāties savu dzīvi bez tā. Darbīgs un čakls kā bitīte. Izpalīdzīgs. Mīl māksliniecisko jaunradi un izgatavo lieliskus darbus no niecīgām izejvielām. Tomēr personai ir vēlama arī garīgā darbība, lai arī tā maz uztrauc: cilvēks ļoti maz lasa, dod priekšroku televizoram. Cilvēks ir reālists un praktiķis, pārāk lielā materiālistiskā ievirze traucē ticēt visam, kas atrodas aiz cilvēciskā saprāta robežām. Ik pa laikam vajag uzdot sev jautājumu – vai darot labu, es tiešām daru labu?
Septītnieks iztrūkst: cilvēkam pietrūkst veiksmes. Visu labo savā dzīvē persona sasniedz tikai ar cītīgu, nepārtrauktu darbu. Cilvēks var mēģināt savus spēkus vairakkārt atklāt dažādās jomās, taču ne visi mēģinājumi būs sekmīgi. Personai ir slēptie talanti – tos cenšas pārvērst par hobijiem, ar ko iepriecināt pašam sevi, bet ne apkārtējos. Tomēr dzīve veidos situācijas, kad vaļasprieks būs publiski jāizrāda. Piemīt kautrība par savu veikumu. Var iedzīvoties kompleksos, ja tuvs cilvēks aizrāda vai kritizē paveikto. Bieži nodarbojas ar kolekcionēšanu.
Tādas īpašības kā atmiņa, prātīgums, loģiskā domāšana var palīdzēt cilvēkam kļūt laimīgam, ja viņš veltīs sevi kalpošanai Dievam. Ja persona pret pārbaudījumiem izturas kā pret uzdevumu, kas sūtīts no augšas, tā ar savu nelokāmību izpelnīsies Dieva žēlastību. Bet, ja cilvēks nemitīgi žēlosies par savu likteni un neko nedarīs, lai to uzlabotu, palīdzība no augšas talkā nesteigsies.
Astotnieks iztrūkst: cilvēks slikti orientējas naudas lietās. Saņēmis nepietiekami dziļu audzināšanu, var būt auksts pret tuviem cilvēkiem, neiecietīgs pret citu kļūdām. No pašas bērnības tiecas pēc patstāvības, taču traucē zems pašnovērtējums un nepareizā izpratne par vārda brīvību, kas rezultātā vēl vairāk sarežģīs savstarpējās attiecības. Tiecoties pēc brīvības, nepieciešams iepazīt pašam sevi, apkārtējo pasauli un cilvēkus, kuri dzīvo līdzās. Un, tikai pamatojoties uz iegūtajām zināšanām, izvēlēties mērķi, līdzekļus un uzticamus partnerus to sasniegšanai.
Cilvēks ir kautrīgs, tādēļ savas jūtas izrāda tikai tad, ja ir labi pazīstams ar savu partneri, un attiecības ir bijušas ilgāku laiku. Kautrējas izrādīt jūtas publiskajās vietās.
Mīlestību nemēdz izrādīt uz āru, bet ja to dara, tad ļoti cer, ka otrs to novērtēs . Ja tas nenotiek, jūtas vīlies un nenovērtēts. Lielākā sāpe – cilvēks jūtas nemīlēts, ja viņa kalpošana otram netiek uzskaitīta par mīlestību, bet tiek pieņemta kā pakalpojums.
Ieteikums: darot kādam labu, neveicināt parazītismu.
Devītnieks iztrūkst:dzīves jēga ir rūpīgā un neatlaidīgā darbā. Cilvēks pats sev bez iemesla dzīvi nesarežģīs. Tuvinieki ar prieku grib palīdzēt un šo palīdzību vajag pieņemt.
Kontakti |
ASTROLOGI.LV |
Lietošanas un apmaksas noteikumi
Apmeklētāju skaits kopš 01/06/2010:
957 452 |
Šodien: 74 |
Vakar: 159 |
Pašlaik lapu skatās: 8
Pārpublicējot materiālus atsauce obligāta
© 2009 - 2024 Kristaps Baņķis |
Izstrāde: Numerologi.lv
Sadarbības partneri:
SIA PRODEMA LP
Astrocentrs apvieno visus Kristapa Baņķa ideju projektus.
www.astrocentrs.lv