No „maģiskā 12.12.12.” maz labuma

Šā gada 12. decembrī sagaidīsim pēdējo „maģisko” skaitļu virteni - 12.12.12. Līdzšinējie līdzīgie datumi parasti radījuši milzīgu mediju interesi un precību ažiotāžu. Sertificētais numerologs un astrologs Kristaps Baņķis skaidro ciparu virknējuma nozīmi, kā arī dienas astroloģisko fonu.  

K. Baņķis: „Sekoju līdzi "zīmīgajiem" datumiem kopš "maģiskā 06.06.06" un, izņemot  trakumu kāzu salonos, nekas cits ar šiem skaitļu virknējumiem zīmīgs nav atgadījies.

Paši skaitļi nav ne labi, ne slikti. Kopš Pitagora laikiem uzskatāms, ka katrs skaitlis ietver noteiktu informatīvu enerģētisko vibrāciju, kas pielīdzināma skaņas sfērām. Katrs skaitlis ar citu savstarpēji labāk vai sliktāk mijiedarbojas, tāpat kā saskarsmē nonākuši cilvēki.

Tomēr jāatzīst, ka ciparu atkārtojumam ir zināms svars, jo jebkurš uzsvars un atkārtojums rada spēcīgākas ar šo skaitli saistāmas vibrācijas.”

„Būtiski, ka numeroloģiski šķietami maģiskie skaitļi 12.12.12. tiek atspoguļoti kā 12.12.2012. Tas vien jau norāda, ka izjaucam šo šķietami nozīmīgo ciparojumu,” nosmej K. Baņķis.

Divpadsmit kā laimīgs skaitlis bieži izmantots sadzīvē, folklorā, reliģijā. Piemēram, populārākie ir „ducis”, dienas un nakts stundas, mēneši, Zodiaka zīmes, apustuļi. Vai tautas mīkla par gada ritējumu: „No zemes līdz debesīm izauga koks, kuram divpadsmit zari, katrā zarā četri grozi, katrā grozā sešas olas, bet septītā ola sarkana”.
„Ne velti skaitlim pievērsta liela uzmanība, jo kombinācija 12/3 ietver ļoti labvēlīgi mijiedarbīgu skaitļu saspēli. Vēdiskajā tradīcijā tie simbolizē Saules, Mēness un Jupitera sintēzi. Tātad -- patību, mijiedarbību un izaugsmi,” norāda astrologs.  

Skaidrojot 12.12.2012., numerologs vispirms saredz kā skaitliski trīs vieninieki piekāpjas četru divnieku pārspēkam. Proti, vieninieka vīrišķums, dinamika ieskauts sievišķā, pasīvā divnieka līdzsvara meklējumos, rūpēs un gādībā.

„Ja grib saskatīt 12 kā vienotu veselumu un izmantot labvēlīgo duci attiecībās, jāatceras, ka šāda kombinācija nes līdzi zināmu partnerības saspēli (2), nezaudējot katra individualitāti un cieņu vienam pret otru (1), bet kā kopsumma (1+2=3) uzsver zināšanu ceļu, interesi vienam pret otru un apkārtējo pasauli. Turklāt, jārēķinās, ka būs kāpumi un kritumi, jo „1” meklē vienpatību, bet „2” vajag sabiedrību un tā nu abi skaitļi nosacīti spēkojas -- kurš kuru. Bet tā cīņa ir salīdzināma kā Mēness un Saule sadanco. Šā vai tā, gan Mēness, gan „2” tikai atblāzmo Saules spēku un gaismu,” skaitļu līdzībās ar debesu ķermeņiem norāda numerologs. 

Ko diena nesīs laulībām?

„Skaiti kā gribi, bet diena nesanāk viss nekāda mierīgā laulības dzīvei. To apliecina arī visa datuma (1+2+1+2+2+0+1+2) kopsumma, uzrādot Meistara skaitļa „11” vibrācijas. Šādam skaitlim piestāv izvēles fabula -- „mednis kokā vai zīle rokā?”

„11" ir alķīmijas un transformācijas skaitlis, pieder pie Meistara skaitļiem. Skaitļa pozitīvās īpašības ir spēcīga intuīcija, jūtīgums, atklājumi, entuziasms, garīgums, starpnieka loma. Skaitļa negatīvās īpašības ir nepraktiskums, sevis pazudināšana, nelīdzsvarotība, emocionalitāte, neizlēmība. Šim skaitlim piemīt spēcīgas individuālās vibrācijas ar kulturāli garīgu ievirzi, kas labvēlīga tikai īpaši nobriedušām un spēcīgām personībām.

Vienmēr, kur parādās "11", tas nes līdzi "1+1" modeli, piedāvājot šo skaitļu augstākās vibrācijas. Meistara skaitlim pastāvot pašam par sevi nedalāmam, tas vēl arī summējas pāra skaitlī „2”. Faktiski caur šo skaitli, izpaužas attiecību zelta formula, ko zina pat skolasbērni – "1+1 = 2". Kur divas patstāvīgas un sevi harmonizējušas personības plusojas/apvienojas, lai radītu vēl ko zīmīgāku – kopīgu „Mēs” jeb to pašu „2”. Formulā nav galvenais iznākums, bet visa formula. Un nekādas ābolu pusītes...

Meistara skaitlis uzliek arī virkni pienākumu – attīstīties, garīgi pilnveidoties. Tas nav skaitlis, kas ļaus dusēt uz attiecību lauriem,” dienu numeroloģiski raksturo K. Baņķis.

Ja numeroloģiski dienas skaitļi vēl nes duci pozitīvu iezīmju, zvaigžņu vēstis dienai jau esot krietni bēdīgākas. K. Baņķis: „Taisni vai žēl, ka tāds smuks datums „sacūkājies”, iekrītot ne īpaši vēlīga planētu saspēlē. Pati trešdiena kā Merkura (saskarsmes) diena laulībām reti kad ir veiksmīga. Lielākoties ātri apprecas un tikpat ātri izšķiras. Ierasti laulībā dodas Augošā Mēnesī, lai viss labais vairojas, bet 12. decembris iekrīt Mēness tumšākajā laikā, ko atspoguļo nākamajā -- 13. decembrī -- uzsāktais Jaunais Mēness cikls (plkst. 10:42). Šādā laikā uzsāktām lietām līdzi nāk negatīvs nosēdums. Pat labi domātam. 29. Mēness diena mudina pielikt punktu jebkurai darbībai, iecerei.

Arī planētu mijiedarbība nav nedz daudzsološa, nedz noturīga. Rīts pagalam „slidens”, neskaidrs un nekonkrēts. Pietiekami miegains. Turklāt Mēness disharmonija ar Neptūnu vispār ieteic turēties tālāk no mīlas, spiritisma, ezotēriskas, jo iezīmējas maldu ceļi, fantāzijas, iedomas un agri vai vēlu arī ideālu sabrukums. Dienas fons rada ģimenes problēmas, pārspīlējumus, vilšanās, krāpšanas. Nekādu seksu, tuvības, randiņu!  Kur nu vēl laulības?!”

„Īstiem ciparu fanātiem vēl ieteiktu izmantot pulksteņa laiku 12:12:12. Par laimi, Saule, tad pašā zenītā, tā kā savu pašlabumu jau katram Saule atnesīs,” ironiski piebilst astrologs.

Astrologi.lv lapā www.draugiem.lv sarīkotajā aptaujā, kurā lūgts atbildēt uz jautājumu, ko cilvēki darīs 12.12.2012., no vairāk nekā tūkstoš atbildēm lielākā puse liecina, ka pievērsta pārlieku liela uzmanība „parastam datumam”. Tomēr netrūkst daudz arī tādu, kuri šajā datumā saskata ko mistisku, gatavi to atzīmēt vai pat stūrēt laulības ostā.

Sīkāk ar aptauju var iepazīties: http://www.draugiem.lv/astrologi.lv/

Astrologi.lv iesaka plānot kāzas, konsultējoties ar astrologu! Numerologs palīdzēs arī piemērotākā uzvārda izvēlē. Plašāk: http://www.astrologi.lv/kb/konsultacijas/aktualie-laiki/

Kāzu kalendārs visam 2013. gadam pieejams: http://www.astrologi.lv/meness_kalendars/kalendari/smukuma_kazu/

Bloga sadaļas

Kristaps Baņķis

Profila attēls

Kontakti

Nobalso par blogu

306 iesaka šo blogu

Balsot